stojaki chromowane

Stojaki są niebezużyteczne w każdym sklepie. Na ogół są łączone z branżą odzieżową, lecz to właśnie dzięki temu, że są przeróżne, sprawdzą się znakomicie w każdym typu punktu sprzedaży.

stojaki sklepowe odzieżowe

Stojaki chromowane – atutu
•    przynoszą one kolosalne możliwości, a absorbują niewiele miejsca
•    służą do prezentacji asortymentu w sposób schematyczny i jasny
•    umożliwiają efektowną oraz przydatną ekspozycję towarów oraz łatwy dostęp do nich klientowi
•    można na nich montować lustra i w ten sposób uprościć przymiarkę.

Stojaki chromowane występują w najprzeróżniejszych formach, rozmiarach i formach oraz w ten sposób każda specjalizacja odnajdzie odpowiednie dla siebie. Są też wielopoziomowe, co daje jeszcze większe możliwości ich zastosowania. Znaczącą własnością stojaków jest ich wytrzymałość na warunki atmosferyczne, gdy sprzyjają do ekspozycji na zewnątrz oraz łatwość w czyszczeniu oraz wytrzymałość na zabrudzenia.

stojaki na ubrania sklepowe

Typy stojaków sklepowych
Stojaki chromowane na ubrania zapewniają przedstawianie ich w całości, zapobiegają gnieceniu się, a konsument ma łatwy dostęp do garderoby. Poza tym są stojaki przeznaczone nie tylko do prezentacji ubrań, ale kapeluszy, czapek, okularów, krawatów, torebek, butów, biżuterii.

stojaki sklepowe odzieżowe olx

Stojaki sprawdzą się również w punktach sprzedaży spożywczych do demonstracji trunków czy papierosów. W innych rodzajach sklepów służą one do układania gazet, widokówek, kwiatów. Stojaki chromowane wolno zainstalować na kółkach lub podstawach, dzięki czemu łatwo je przesuwać, a pracownicy nie muszą dźwigać ciężarów. W zależności od przeznaczenia stojaków trzeba zwrócić uwagę na dopuszczalny ciężar, żeby nie prowokować niepewnych sytuacji dla konsumentów, czy personelu.